Přirozené Zlepšení Zraku

Zlepseni Zraku

Kdo jsem?

To je velice hluboká otázka, ale ve stručnosti … jsem Katka Stahlová „Transformační maniak“ v nejlepším věku… ano, vyzrálá jako víno 😊 Také jsem Kouč Zlepšení Zraku přirozenou cestou a profesorka Hatha & Oční jógy.

Mou vášní jsou transformační techniky, s kterými jsem si zlepšila zrak, omladila obličej a obnovila tělesnou & mentální resistenci v mých 43 letech, a to si nemůžu nechat jen pro sebe!

A tak vznikl projekt Přirozené Zlepšení Zraku s vizí sdílet tyto techniky s lidmi co se nespokojí s „berličkami“ jako jsou brýle nebo optické čočky a chtějí svůj problém vyřešit jednou pro vždy.

Jak můj příběh začal?

Již od mého pubertálního věku jsem byla hypochondr s úzkostnými stavy, kamarádi mi láskyplně říkali chodící lékárna, ale pilulky od doktorů nefungovaly ☹

Brzy jsem pochopila, že tudy cesta nevede a dala jsem se na studia alternativní a celostní medicíny a do pár let bylo po problémech, zbavila jsem se fyzických a psychických problémů – bez medikace, naturální cestou.

Jak můj příběh pokračoval?

V mých 31 letech jsem začala mít migrény s aurou (taková barevně svíticí čára kterou najednou z ničeho nic vidíte) odmítla jsem pilulky od neurologa a za pár měsíců jsem sama zjistila jak se aury rychle zbavit když se objeví.

V mých 38 letech jsem začala vidět špatně z blízka – oční lékař mi diagnostikoval dalekozrakost a presbyopii, přikládala jsem to stresu v práci, ale problém nezmizel i když jsem z práce odešla, ba naopak se začal zrak zhoršovat, do toho těhotenství, mateřství, kila navíc, věčná únava, bolest zad, vrásky, ovadlý obličej, nepříjemná na muže a na syna … stala se ze mě nepříjemná ježibaba na mateřské dovolené, jen ta bradavice mi chyběla.

Pak mě asi osvítil duch svatý a položila jsem si otázku „Jak můžu tuto situaci změnit?“  oprášila jsem své znalosti oční jógy, koučinku, celostní medicíny, obličejové jógy, omlazujících technik, breathwork (transformační dechové cviky), zahájila specifickou dietu na nastartování samo-uzdravujícího procesu těla a vrhla jsem se na studium přirozeného zlepšení zraku u nejlepších zahraničních a domácích učitelů v oboru a vše se začalo měnit.

Zlepšení Zraku přirozenou cestou

Dnes už v zrcadle vidím pěknou, sympatickou paní … a to nejdůležitější je, že jí vidím bez brýlí! 😊