Přirozené Zlepšení Zraku

Chcete zlepšit svůj zrak bez brýlí, nebo operací?

Mám pro Vás dobrou zprávu!

Kromě brýlí, kontaktních čoček nebo operace můžete zvážit ještě jednu alternativu – metodu Zlepšení Zraku Přirozenou cestou.

Ve svých 43 letech jsem si uzdravila zrak a zahodila brýle díky metodě Přirozeného Zlepšení Zraku a ráda vám pomůžu udělat to samé.

Na třech osobních online konzultacích vás povedu krok za krokem ke zlepšení zraku a obdržíte specificky vypracovaný program pro vaší kondici.

Jak funguje metoda Přirozeného Zlepšení Zraku?

Přirozené vidění je založené na 100 % přírodních, neinvazivních, účinných technikách pro zlepšení zraku.  Tyto vědecky ověřené metody umožňují vašim očím & mozku obnovit a zachovat svou přirozenou schopnost vidět. To znamená, že pokud budete pravidelně aplikovat tyto techniky, což je snadné a zábavné, získáte zdravé návyky a zlepšíte váš zrak!

Tato metoda se dá aplikovat na jakýkoliv oční problém u člověka s normálně fungujícím optickým nervem. Dá se použít i po operaci (ať úspěšné, či neúspěšné), vždy po ukončení rehabilitačního období.

Toto je vaše oční bulva. A víte, co vám umožňuje dívat se do stran?

Svaly!

Tyto svaly se stahují a uvolňují podobně jako bicepsy při zvedání těžkého předmětu. Přesně tak jak se můžeme zbavit bolesti zad při správně vedených cvičeních a rehabilitačních technikách tak stejně dobře si můžeme zlepšit zrak!

Tento způsob zlepšení zraku jsem nevymyslela já, ale má pevný vědecký základ, počínaje referenční prací Dr. Williama H. Batese z roku 1920. Dr. Bates, klasický oftalmolog, byl frustrován tím, že brýle často zhoršují zrak, místo aby ho léčily. Jeho objevy byly následně potvrzeny řadou vědeckých studií a jeho žáci pomohli v průběhu minulého století tisícům lidí. K této disciplíně přispěla i řada dalších badatelů a vědců a tato metoda se neustále vylepšuje.

Ptáte se, zda je tato metoda vhodná právě pro vás?

Pro koho to je?

Pro všechny, co chtějí zlepšit svůj zrak. Základem je CHTÍT a být připraven/a pro to něco DĚLAT. Existují lidé co raději budou nosit brýle, než aby něco dělali.

Neublíží mi to?

U většiny očních problémů se není čeho bát, tato metoda je vědecky ověřená a neinvazivní. A když je zapotřebí opatrnosti tak od toho jsem tu já abych vás vedla.

Funguje to?

Ano funguje, pokud opravdu chcete! Tato metoda se dá aplikovat na jakýkoliv oční problém u člověka s normálně fungujícím optickým nervem.

Mohu to sdílet?

Ano, já budu jedině ráda, když touto metodou pomůžete svým blízkým. Pro ulehčení s vámi sdílím manuál Specifických technik pro každý oční problém.

Jak dlouho to trvá?

To záleží na vaší implikaci a hloubce očního problému. Mě trvalo “opravit“ dalekozrakost a presbyopii za 3 měsíce každodenní implikací.

Je to vhodné pro děti?

Ano, tato metoda je výborná jako prevence, ale i zlepšení zraku u dětí. Pro děti mám vypracovaný specifický program tak aby to bylo i pro ně zábavné.

Mohu si zlepšit zrak bez pomoci Katky?

Ano, můžete! Vlastní investigací, studiem odborné literatury a zkoušením různých metod toho můžete také dosáhnout. Já vám jen ulehčuji práci a čas hledáním. Sdílím s vámi prakticky vypracovanou metodu a souhrn nejúčinnějších technik, které pomohly mě a mým klientům.

Bonusy, které dostanete jako dárek!

Bonus 1

Hodina oční oční jógy zdarma. Jako bonus dostanete nahrávku jedné hodiny Oční Jógy, která se výborně kombinuje s technikami Přirozeného Zlepšení Zraku.

Bonus 2

Manuál specifických technik na každý oční problém pro případ, že bude chtít pomoci technikami Přirozeného Zlepšení Zraku i svým blízkým.

Úspěšné případy zlepšení zraku

Známý zpěvák Paula McCartneyho odhalil „oční jógu“, kterou cvičí po celá desetiletí, a řekl, že to je důvod, proč ve svých 78 letech stále nepotřebuje brýle. Také prozradil, že cvičení objevil v Indii, kde mu jeden jogín vysvětlil jak na to.
Paul McCartney
Zpěvák
Příběh Ainhoa de Federico. Při třech různých příležitostech v životě se jí podařilo zbavit se až šesti příznaků zraku (šilhání, amblyopie, krátkozrakost, diplopie, astigmatismus a presbyopie). Pokaždé přirozenými prostředky, bez čoček a operací. Měla to štěstí, že jí rodiče v jejích 6 měsících vzali k oční lékařce, co používala přirozené metody zlepšení zraku a podařilo se jim stimulací očí zbavit šilhání. Po třetím případu začala studovat, trénovat, zkoumat a pomáhat ostatním lidem zlepšovat jejich zrak přírodní cestou.
Ainhoa de Federico
Dr. a Univerzitní Pedagog a Propagátor metody PZZ
Meir Schneider a jeho cesta z 1 % vidění k 70 %: Mair se narodil s vrozeným šedým zákalem, podstoupil pět operací které zanechaly na jeho čočce jizvu, takže čočka měla z 99% jizvu, která bránila průchodu světla okem. V 7 letech byl oficiálně prohlášen za slepého. Lékaři říkali, že bude slepý navždy, že bez brýlí nikdy nebude vidět víc než na 1 % a s nimi na 4 nebo 5 %. Radili mu, aby se smířil se svým zrakem a byl s ním spokojený. On tomu však nechtěl věřit. V 17 letech mu kamarád vysvětlil cvičení Batesovy metody a začal na něm velmi vytrvale pracovat. Stále se zlepšoval, jeho sítnice se začala probouzet světlem a to byl prostředek k tomu, aby přestal nosit brýle. Po třech měsících viděl s brýlemi tištěná písmena s 20 dioptriemi. Po šesti měsících mu zmizely bolesti hlavy. Po roce cvičení viděl normální písmena a dokázal bez jakýchkoli brýlí přečíst text na blízko (u nosu). Na ten den nikdy nezapomene. Dnes má řidičský průkaz a 70% ostrost vidění bez brýlí.
Meir Schneider
Terepeut a Propagátor metody Přirozeného Zlepšení Zraku

Jdu do toho! Chci zlepšit můj zrak!