Přirozené Zlepšení Zraku

Chcete zlepšit svůj zrak bez brýlí, nebo operací?

Mám pro Vás dobrou zprávu!

Kromě brýlí, kontaktních čoček nebo operace můžete zvážit ještě jednu alternativu – metodu Zlepšení Zraku Přirozenou cestou.

Ve svých 43 letech jsem si uzdravila zrak a zahodila brýle díky metodě Přirozeného Zlepšení Zraku a ráda vám pomůžu udělat to samé.

Přihlašte se na online program
„ZLEPŠENÍ ZRAKU S VĚKEM aneb jak vrátit čas“
který začíná 1. května 2024 za Early Bird cenu 999 Kč. 

Pro koho je program určen a co zahrnuje?

Tento program je speciálně navržen pro lidi všech věkových kategorií, kteří se potýkají se zhoršujícím se zrakem v průběhu stárnutí. Bez ohledu na to, zda vám je 20 nebo 40 let, program cílí na problémy jako krátkozrakost, dalekozrakost a presbyopie (věkem podmíněná vetchozrakost), a to i v případě, že nosíte brýle, nebo se jim zatím bráníte. 😉

CO PROGRAM ZAHRNUJE?

  • Praktický manuál pro zaneprázdněné k vytištění
  • Videa specifických technik a cvičení pro zlepšení zraku
  • Členskou sekci na webu s přístupem na rok, kde naleznete veškerou informaci na jednom místě.

CO OBSAHUJE PRAKTICKÝ MANUÁL A VIDEA? 

  • Techniky zlepšení zraku přirozenou cestou – jak správně stimulovat oči k zlepšení zraku.
  • Cviční na uvolnění a posílení okohybných svalů – esenciální pro obnovení pružnosti očí a lepší schopnost zaostřit.
  • Obličejovou jógu a omlazující techniky – obnovení pružnosti a uvolnění napětí v obličeji nám pomůže prokrvit oční okolí, lépe vidět, zvednout povadlá víčka a jako bonus vyhladit vrásky 😉
  • Purifikační techniky na udržení čistoty očí, jako prevence šedého zákalu, miodesopsie …
  • Relaxační techniky
  • Transformační dechové cvičení na uvolnění stresu a emocí, velký urychlovatel procesu zlepšení zraku.
  • Koučink k zaručení úspěchu a neunudění se.

Začněte svou cestu k jasnějšímu a zdravějšímu zraku s námi ještě dnes!

Připojte se k naší komunitě a objevte plný potenciál vašeho zraku s programem „ZLEPŠENÍ ZRAKU S VĚKEM aneb jak vrátit čas“.

Jste připraveni?

 

Bonusy, které dostanete jako dárek!

Bonus 1

Denní tipy a připomínky jako extra pomoc k zaručení úspěchu (WhatsApp & FB soukromá skupina – okamžitý přístup po zakoupení programu )

Bonus 2

Osobní poradenství přes email a v soukromé FB skupině

Bonus 3

Hodina oční oční jógy zdarma. Jako bonus dostanete nahrávku jedné hodiny Oční Jógy, která se výborně kombinuje s technikami Přirozeného Zlepšení Zraku.

Ptáte se, zda je tato metoda vhodná právě pro vás?

Pro koho to je?

Pro všechny, co chtějí zlepšit svůj zrak. Základem je CHTÍT a být připraven/a pro to něco DĚLAT. Existují lidé co raději budou nosit brýle, než aby něco dělali.

Neublíží mi to?

U většiny očních problémů se není čeho bát, tato metoda je vědecky ověřená a neinvazivní. A když je zapotřebí opatrnosti tak od toho jsem tu já abych vás vedla.

Funguje to?

Ano funguje, pokud opravdu chcete! Tato metoda se dá aplikovat na jakýkoliv oční problém u člověka s normálně fungujícím optickým nervem.

Mohu to sdílet?

Ano, já budu jedině ráda, když touto metodou pomůžete svým blízkým. Pro ulehčení s vámi sdílím manuál Specifických technik pro každý oční problém.

Jak dlouho to trvá?

To záleží na vaší implikaci a hloubce očního problému. Mě trvalo “opravit“ dalekozrakost a presbyopii za 3 měsíce každodenní implikací.

Je to vhodné pro děti?

Ano, tato metoda je výborná jako prevence, ale i zlepšení zraku u dětí. Pro děti mám vypracovaný specifický program tak aby to bylo i pro ně zábavné.

Mohu si zlepšit zrak bez pomoci Katky?

Ano, můžete! Vlastní investigací, studiem odborné literatury a zkoušením různých metod toho můžete také dosáhnout. Já vám jen ulehčuji práci a čas hledáním. Sdílím s vámi prakticky vypracovanou metodu a souhrn nejúčinnějších technik, které pomohly mě a mým klientům.

Úspěšné případy zlepšení zraku

Známý zpěvák Paula McCartneyho odhalil „oční jógu“, kterou cvičí po celá desetiletí, a řekl, že to je důvod, proč ve svých 78 letech stále nepotřebuje brýle. Také prozradil, že cvičení objevil v Indii, kde mu jeden jogín vysvětlil jak na to.
Paul McCartney
Zpěvák
Příběh Ainhoa de Federico. Při třech různých příležitostech v životě se jí podařilo zbavit se až šesti příznaků zraku (šilhání, amblyopie, krátkozrakost, diplopie, astigmatismus a presbyopie). Pokaždé přirozenými prostředky, bez čoček a operací. Měla to štěstí, že jí rodiče v jejích 6 měsících vzali k oční lékařce, co používala přirozené metody zlepšení zraku a podařilo se jim stimulací očí zbavit šilhání. Po třetím případu začala studovat, trénovat, zkoumat a pomáhat ostatním lidem zlepšovat jejich zrak přírodní cestou.
Ainhoa de Federico
Dr. a Univerzitní Pedagog a Propagátor metody PZZ
Meir Schneider a jeho cesta z 1 % vidění k 70 %: Mair se narodil s vrozeným šedým zákalem, podstoupil pět operací které zanechaly na jeho čočce jizvu, takže čočka měla z 99% jizvu, která bránila průchodu světla okem. V 7 letech byl oficiálně prohlášen za slepého. Lékaři říkali, že bude slepý navždy, že bez brýlí nikdy nebude vidět víc než na 1 % a s nimi na 4 nebo 5 %. Radili mu, aby se smířil se svým zrakem a byl s ním spokojený. On tomu však nechtěl věřit. V 17 letech mu kamarád vysvětlil cvičení Batesovy metody a začal na něm velmi vytrvale pracovat. Stále se zlepšoval, jeho sítnice se začala probouzet světlem a to byl prostředek k tomu, aby přestal nosit brýle. Po třech měsících viděl s brýlemi tištěná písmena s 20 dioptriemi. Po šesti měsících mu zmizely bolesti hlavy. Po roce cvičení viděl normální písmena a dokázal bez jakýchkoli brýlí přečíst text na blízko (u nosu). Na ten den nikdy nezapomene. Dnes má řidičský průkaz a 70% ostrost vidění bez brýlí.
Meir Schneider
Terepeut a Propagátor metody Přirozeného Zlepšení Zraku

Jdu do toho! Chci zlepšit můj zrak!