Přirozené Zlepšení Zraku

Jak vidět lépe bez brýlí a operací?

Začněme od začátku. Slyšeli jste, že si můžete zlepšit zrak bez brýlí, kontaktních čoček nebo operace? Pravděpodobně ne. Pak vám výsvětlím co je to Přirozené vidění a jak můžete lépe vidět.

Zrak je jeden z nejvýznamnějších smyslů, který nám umožňuje vnímat svět kolem sebe. Bohužel, s rostoucím věkem a změnami v našem způsobu života se může náš zrak zhoršovat, což může mít vliv na naši kvalitu života. 

Navíc moderní technologie, jako jsou počítače, tablety a chytré telefony, mohou způsobit únavu očí a další problémy. Proto je důležité najít způsoby, jak přirozeně zlepšit svůj zrak a udržet ho zdravý!

Dobrou zprávou je, že existují přirozené způsoby, jak zlepšit svůj zrak bez chirurgického zákroku nebo brýlí na předpis.

Jak toho dosáhnout?

Praktikováním jednoduchých technik, které jsou 100 % přírodní a neinvazivní.  Tyto vědecky ověřené metody umožňují vašim očím & mozku obnovit a zachovat svou přirozenou schopnost vidět. To znamená, že pokud budete pravidelně aplikovat tyto techniky, což je snadné a zábavné, získáte zdravé návyky a zmírníte příznaky, které vám brání normálně vidět. Což je dar na celý život.

Toto je vaše oční bulva. A víte, co vám umožňuje dívat se do stran? Svaly!

Tyto svaly se stahují a uvolňují podobně jako bicepsy při zvedání těžkého předmětu. Ciliární svaly jsou zodpovědné za nastavení čočky v oku, aby umožnily zaostření na blízké nebo vzdálené předměty. Ciliární sval se zkrátí, když zaostříte abyste viděli z blízka a protáhne se když koukáme do dálky.

Víte, že máte i sval uvnitř svého oka? Ano, jmenuje se Duhovka! To je ta je barevná část oka, co řídí otevírání a zavírání zornice v závislosti na intenzitě světla. Tento sval nemůžeme kontrolovat, ale protože reaguje na intenzitu světla tak se dá také stimulovat. Na tomto poznatku je založená metoda Přirozeného Zlepšení Zraku. 

Tento způsob zlepšení zraku jsem nevymyslela já, ale má pevný vědecký základ. Musíme se vrátit do roku 1920, kdy byla publikována přelomová vědecká práce Williama H. Batese.

 Dr. Bates, oční lékař, vypozoroval, že jeho pacienti mají větší potíže se zrakem po nošení brýlí, které nazýval „oční berle„. Byl přesvědčen, že tyto brýle vlastně brání přirozenému uzdravení jejich očí. Poté, co věnoval více než 30 let výzkumu, aby našel alternativu k brýlím, vydal v roce 1912 knihu „Dokonalý zrak bez brýlí“. Tato kniha byla znovu vydána pod názvem „Lepší zrak bez brýlí“ a v knihkupectvích se dobře prodává i dnes.

Batesova metoda zdokonalování zraku bez brýlí je již osmdesát let vyučována po celém světě instruktory inspirovanými Dr. Batesem, jeho ženou Emily a jejich žáky. Z učení Dr. Batese měly prospěch tisíce dospělých i dětí.

Program Přirozeného vidění kombinuje techniky Batesovy metody s použitím dalších modernějších technik a vytváří tak snadno proveditelný program přirozeného zlepšení zraku.

Základem přirozeného zlepšení zraku je uvolnění očí, stimulace jednoduchými cviky a slunečním světlem, správná strava – popřípadě detox těla je-li to nutné a úprava určitých zvyků.

Nejúčinějšími technikami jsou:

Palming – na uvolnění očí.

Sunning – na stimulaci oka, má blahodárný vliv na zlepšení zraku.

Dírkované brýle – dají se použít k přečtení těch malých písmenek na etiketách, nebo něco v dálce, protože nám pomáhají zaostřit. Trénují oko a v kombinaci s dalšími technikami mají blahodárný vliv na zlepšení zraku. Můžou se používat místo slunečních brýlí, ale nikdy při řízení auta!

Vice o těchto technikách a jak přesně je provádět se dočtete zde v e-boooku zdarma.

Tuto metodu zlepšení zraku mohou používat děti i dospělí s různými typy problémů se zrakem, jako je krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a šilhavost. Kombinace specifických technik  a cvičení na uvolnění očí pomůže dosáhnout lepšího zraku bez brýlí.

Přirozené zlepšení zraku může být efektivním způsobem, jak zlepšit své vidění bez chirurgického zákroku nebo brýlí na předpis.  Zahrnutím cvičení očí, změnami stravy a úpravami životního stylu můžete zlepšit zdraví očí a zlepšit své vidění.

Je důležité pamatovat si, že přirozené zlepšení zraku je proces, který může vyžadovat trpělivost a pravidelnou praxi. Ale s touto cestou k lepšímu zraku se můžete cítit lépe a udržovat zdraví svých očí po mnoho let.

Co říkáte? Jdeme na to? 😉  

Upozornění! Tento článek obsahuje užitečné informace pro vzdělávací účely. V žádném případě nediagnostikuje ani nenahrazuje lékařské ošetření a není náhradou za radu nebo péči kvalifikovaného zdravotníka. Poraďte se se svým očním lékařem v případě pochybností.