Přirozené Zlepšení Zraku

JAK VYBRAT SPRÁVNÉ DĚROVANÉ BRÝLE

Jak vybrat správné děrované brýle

Děrované brýle se odlišují podle rozdílných velikostí a tvarů dírek. Vybírají se na základě hodnoty dioptrií a bez ohledu na oční vadu (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, presbyopie nebo únava očí) a všechny slouží pro vidění z blízka i na dálku a také pokud máte rozmazané vidění.

PYRAMIDÁLNÍ

Při problémech pod 1,5 dioptrie, kromě lidí, kteří hodně používají počítač. Vhodné při krátkozrakosti, astigmatismus, dalekozrakost a presbyopie (0 až 1,5 dioptrie).

JEHLANOVÉ

Pro průměrnou krátkozrakost, astigmatismus, hypermetropii a presbyopii (od 1,5 do 5,5 dioptrie) a také pro lidi, kteří hodně používají počítač od 0 do 5,5 dioptrie. Pokud máte astigmatismus a s jinou oční vadou, k jejichž výpočtu se připočítává jedna dioptrie navíc.

JEMNĚ DÍRKOVANÉ

Pyramidové brýle s jemnými dírkami jsou jako jediné vhodné pro velmi vysoké dioptrie (více než 14* dioptrií).

ŠESTIHRANÍKOVÉ

Vhodné pro všechny příznaky a pro všechna stupnice do 14 dioptrií. Spojují všechny výhody pyramidálních a jehlanových otvorů.

Vhodné pro všechny příznaky pro ty, kteří mají předepsané brýle na krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus a presbyopie. A pro všechny hodnoty ať jsou nízké, střední nebo vysoké, to znamená pro libovolný počet dioptrií do 14)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *