Přirozené Zlepšení Zraku

Není možné zlepšit zrak!

Není možné zlepšit zrak! Na to vám nějaké cvičení nepomůže. To se bude s věkem ještě zhoršovat.“ tak tohle byla odpověď mého očního lékaře a předepsal mi brýle.

Mě to ale vrtalo hlavou. Proč se dají „napravit“ jiné části těla a oči ne? A proč Indové vyučují oční jógu, když to nefunguje? Nedávalo mi to žádnou logiku!

Naštěstí jsem nedala na rady pana doktora a rozhodla jsem se zkusit zlepšení zraku přirozenou cestou, řekla jsem si „Za zkoušku nic nedáš!“ a vrhla se na to! Na začátek jsem investovala do kouče zlepšení zraku Ainhoa de Federico z Clear Sight Method a přečetla všechny knížky co jsem našla o zlepšení zraku přirozenou cestou, když už jsem na ty písmenka viděla lépe.

Co mě přesvědčilo, že tato metoda funguje jsou následující fráze:

Oko má kolem sebe šest svalů, dva obepínají oko jako pásek a čtyři ho drží v očním důlku. Tyto svaly mají dvě funkce: pohybují okem, abyste viděli tam, kam chcete, a upravují vidění, abyste viděli na blízko nebo na dálku, podobně jako když přibližujete nebo oddalujete obraz na fotoaparátu.

Pokud jsou tyto svaly tonizované a uvolněné, je vidění dokonalé na jakoukoli vzdálenost. Pokud je ve svalech kolem oka nahromaděno napětí, oční bulva je neustále prodloužená nebo zploštělá. Pokud je prodloužená, vidíte dobře na blízko, ale ne na dálku, což vede ke krátkozrakosti. Pokud je zploštělá, vidíte dobře na dálku, ale ne na blízko, což způsobuje dalekozrakost nebo presbyopii.

Chcete-li obnovit svůj zrak, musíte nejprve věnovat pozornost těmto svalům. Byl to právě oftalmolog William Bates, který se touto problematikou zabýval a v roce 1920 publikoval výsledky svého vědeckého výzkumu v takzvané Batesově metodě přirozeného vidění.

Tohle vysvětlení znělo dost logicky!

Navíc máme důkaz mezi známými osobnostmi, Paul McCaurtney praktikuje oční jógu a Jan Pavel ll. praktikuje přirozené metody zlepšení zraku a dodnes nepotřebují brýle.

Když se podařilo zlepšit zrak jim tak vy můžete také!

Pokud chcete i vyzkoušet zlepšení zraku přirozenou cestou a nevíte jak na to, stáhněte si zdarma eBook „11 nejúčinnějších triků na zlepšení zraku aneb jak se zbavit brýlí na vždy“>>

Na viděnou bez brýlí!

Upozornění! Tento článek obsahuje užitečné informace pro vzdělávací účely. V žádném případě nediagnostikuje ani nenahrazuje lékařské ošetření a není náhradou za radu nebo péči kvalifikovaného zdravotníka. Poraďte se se svým očním lékařem v případě pochybností.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *